چراغ های پارکی

هر آنچه که باید در مورد چراغ پارکی بدانید

چراغ پارکی به چراغ هایی گفته میشود که با سبک و تنوع مختلف در فضا هایی مانند پارک ، محیط خانه ، ویلا ، باغ ، باغچه ، فضای سبز ، کافه های باز ، رستوران های باز استفاده می شوند چراغ پارکی انواع چراغ هایی مانند چراغ باغی ، چراغ خیابانی ، چراغ پارکی ، چراغ دیورای را به خود اختصاص داده است.

 

اگر بخواهیم به مشخصات چراغ ها بپردازیم باید بگوییم که این چراغها به جنس های عالی و آلمینیومی در شرکت های مختلف ساخت صنایع روشنایی ساخته میشوند و پایه های بلندی دارند که با سایز های کوچک ، متوسط و بزرگ و خیلی بزرگ تقسیم بندی خواهند شد که برای محیط های بیرونی بزرگ تر از پایه های بلند و برای محیط های کوچک تر با ارتفاع محدود از پایه های کوتاه و یا متوسط استفاده میشود که این چراغ ها علاوه بر روشنایی محیط به علت ظاهر های زیبا و خاص زیبایی خاص را نیز به فضا خواهند بخشید.

 

خرید چراغ پارکی

 

اگر شما نیز برای زیباتر کردن فضا و روشنایی بخشیدن به محیط های خود مانند حیاط باغ ، خانه ، ویلا ، فضای سبز و . . به چراغ پارکی نیاز دارید باید بدانید که در انتخاب جنس و کیفیت چراغ دقت بالایی را باید داشته باشید از بهترین شرکت های چراغ پارکی میتوان به ساخت صنایع روشنایی ایران تک اشاره کرد که با سالها سابقه در زمینه ساخت چراغ و محصولات روشنایی توانسته است با کیفیت ترین چراغ های پارکی را در سبک های مختلف با شکل های متنوع ارائه دهد.

چراغهای پارکی شرکت ایران تک به طوری مقاوم ساخته شده است که در برابر سرما و گرما مقاوم بوده و میتوان خود را با شرایط آب و هوایی بسیار گرم و بسیار سرد تطبیق دهد و بدون خرابی تا چندین سال دوام و کیفیت خود را حفظ نماید همچنین چراغ های به کاربرده شده بسیار مقاوم می باشند.

 

چراغ پارکی

انواع چراغ پارکی

 

چراغ های پارکی به سبک های مختلف ، سنتی ، مدرن ، کلاسیک ، سلطنتی ساخته میشوند که هر کدام میتواند دارای ظاهر های مختلفی نیز باشند و تنوع آن ها بسیار زیاد خواهد بود که در شرکت ایران تک میتوان با قدرت انتخاب بالا به علت تنوع بالای محصول رو به رو بود که چراغ ها را با رنگ نور های مختلف برای آن ها استفاده کرد.

 

صنایع روشنایی ایران تک

 

شرکت ساخت صنایع روشنایی ایران تک یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصولات روشنایی است که طی سال های دراز و متوالی روشنایی بخش پارک ها، فضاهای سبز ، خیابان ها، حیاط خانه ها و ویلا ها را ساخته و ارائه میدهد که هر کدام تننوع بالای ظاهر را به همراه داشته و قدرت انتخاب برای مشتریان راحتتر می باشد و با راهنمایی دقیق این شرکت میتوانند انتخاب اصولی تری را تجربه نمایند .

این شرکت با در نظر گرفتن هزینه منصتافه محصولات نیز تواسته است رضایت بیشتری را از سوی مشتریان به خود جلب نماید بنابراین شما نیز با انتخاب این شرکت میتوانید بهترین نوع چراغ پارکی را دریافت و در محیط مورد نظر خود استفاده نمایید.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند