چراغ حیاطی

قبل از خرید چراغ حیاطی این مطلب را بخوانید

اگر شما نیز به دنبال خرید برای چراغ حیاطی هستید  توصیه میکنیم تا با مطالعه این مقاله به نکاتی در رابطه با چراغ حیاطی دسترسی پیدا کنید تا از  این طریق انتخاب بهتری را برای خرید چراغ داشته باشید.

 

چراغ حیاطی چیست؟

 

چراغ حیاطی به نوعی از چراغ ها گفته می شود که در پارک ها ، فضای سبز ، محیط خانه ، ویلا ، محیط های خیابانی  ، حیاط  هتل و فضا های این چنینی نصب می شود. چراغ هاانواع  مختلف چراغ ها را به خود اختصاص میدهند به طوری که چراغ  پارکی ، چراغ باغی ، چراغ خیابانی و حتی چراغ دیواری نیز از خانواده  حیاطی می باشند و هر کدام دارای سبک های مختلف ، ظاهر های متنوع با کاربردی مختلف خواهند بود .

از مشخصات چراغ حیاطی باید به این نکته پرداخت که این نوع چراغ ها بر روی پایه نصب می شون. , و سپس بر فضا مورد استفاده قرار خواهند گرفت و پایه آن ها از لحاظ قطر و ارتفاق مختلف خواهند بود که هر کدام با توجه به نوع فضایی خاص کاربرد داشته و انتخاب میشوند.

 

چراغ حیاطی ایران تک

 

 مشخصات چراغ حیاطی

 

نکته ایی که وجود دار چراغ های حاطی دارای کیفیت بالایی هستند و  بهترین راه برای محافظت از لامپ ها و روشنایی بخشیدن به محیط های بیرونی مثل پارک ها، باغ ها، ویلا، حیاط خانه، سایر محیط های ساختمانی استفاده از  انواع چراغ خیابانی می باشد.  که با انتخاب برندی بهتر از چراغ حیاطی می توان عمر بالای محصول ، زیبایی و سبک خاص محصول و بدون نیاز به تعمیرات آن ها را شاهد بود که برای این اتفاق باید شرکت ساخت محصول استاندارد و حرفه ایی باشد ، شرکت ساخت صنایع روشنایی ایران تک با سالها سابقه در زمینه ساخت محصولات روشنایی میتواند بهترین انتخاب باشد را که بدنه چراغ ها از بهترین نوع المینیوم و سبک های مختلف چراغ با ظاهر های متنوع را داشته که میتوانند در برابر هر آب و هوایی مقاوم و عمر طولانی را داشته باشند .

چراغ های حیاطی معمولا دارای پایه های بلند ، کوتاه و متوسط هستند که با توجه به نوع فضا میتوانید آن ها را انتخاب و استفاده نمایید و آن ها میتوانند علاو بر روشنایی بخشیدن و ایجاد امنیت ، زیبایی خاص به فضای سبز به محوطه مورد نظر شما ببخشند.

 

صنایع روشنایی ایران تک

 

شرکت ایران تک چراغ های حیاطی را  معمولا از جنس عالی و بدنه آلومینیومی  می سازد تا محصول کیفیت بهتری را داشته باشند  تا در برابر گرما و سرما از لامپ ها به خوبی محافظت کنند و در برابر شرایط آب و هوایی بد  نیز بتوانند کیفیت خود را حفظ نمایند

چراغ ها را میتوان در فضا های مختلف فضای سبک مورد استفاده قرار داد پس بسیار مورد نیاز خواهند بود و افراد برای خرید آن ها نیازمند محصولی با کیفیت می باشند که با انتخاب شرکت ایران تک میتوانند انواع چراغ های حیاطی کلاسیک و مدرن را با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های02136676088 و  02136845356 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند