چراغ محوطه ای

بهترین تولید کننده چراغ محوطه ای

نور علاوه بر روشنایی فضا و همچنین زیبایی محیط آن  هم در هنگام  شب توانسته است  فضاها را  به امنیت  نیز در هنگام تاریکی برساند و موجب شود تا از طریق آن تردد ، حمل نقل ، امنیت برای جلوگیری از حضور بیگانه در هر مکان دارای سیستم روشنایی آسان تر شود و زندگی با کیفیت و امنیت بهتری جریان داشته باشد
از این رو در این مطلب سعی داریم انواع چراغ محوطه ای و بهترین تولید کننده آن را به شما عزیزان معرفی کنیم

 

چراغ محوطه ای

 

امروزه منابع تولید نور و روشنایی بسیار متنوع می باشند که چراغ محوطه ایی یکی از این چراغ ها بوده که  در شرکت های صنایع روشنایی ایران تک با سبک ها و مدل های مختلف استفاده خواهند شد.

هر فضا بسته ایی  به نوع محیط آن به یک میزان روشنایی خاص  نیاز دارد که در این خصوص باید انتخاب متناسب با فضای مربوطه انجام گیرد و  این در حالی است که روشنایی هر منبع نور مصنوعی مانند نور چراغ محوطه ایی  اگر به منبع نور طبیعی مانند خورشید و ماه نزدیک تر باشد نوری بهتر را از آن  دریافت میکنیم.

 

چراغ محوطه ای

 انواع چراغ محوطه ای

 

امروزه چراغ های محوطه ای متناسب با  انواع سبک های مختلف و تنوع بالا در هر مدل در شرکت ساخت صنایع روشنایی ایران تک برای انواع محل نصب با  میزان بهره وری نور و زیبایی ساخته شده و عرضه میگردند .  همه افراد  مایل هستند تا چراغ های محوطه ای آن ها علاوه بر دارا بودن نور ایده آل ، نور بخشی بالا و کافی ، المان های شیک ، مدرن و به روز را نیز برای محیط داشته باشد تا بتواند به مکان موردنظر جلوه ای روشن و زیبا ببخشد.

 

 کاربرد چراغ حیاطی

 

چراغ ها محوطه ایی به دلیل اینکه با انواع سبک و ظاهر مختلف در شرکت شیک سازان تولید میشون میتوانند در فضا هایی مانند حیاط ، پارک ، باغ و باغچه مورداستفاده قرار گیرد .

جنس استفاده شده برای چراغ های محوطه ایی در این شرکت به طور معمول  از متریال فلزی مانند آلومینیوم و آهن برای پایه و مواد پلاستیکی مانند پلی کربنات و پلی اکرولیک برای حباب  در چراغ های محوطه ایی استفاده میشوند..

برای چراغ های محوطه ای  از پایه هایی  استفاده میشوند که هرکدام از آن ها دارای ارتفاع متفاوت کوتاه، متوسط و بلند هستند و هر کدام متناسب با فضای خاص مورد استفاده قرار میگیرند . چراغ های محوطه ایی که پایه های کوتاه دارند به عنوان چراغ های باغچه ایی معروف بوده و معمولا در باغچه و حیاط خانه ها کاربرد دارند و چراغ های محوطه ای دارای پایه بلند در باغ ها ، ویلا ها ، تالار ها و هتل ها مورد  استفاده می بشاند که  به چراغ های پارکی و باغی معروف  هستند.

 

شرکت صنایع روشنایی ایران تک مفتخرست تا کلیه این چاغ های محوطه ایی را با کیفیتی عالی و هزینه ایی متناسب در اختیار افراد و. مشتریان خود قرار دهد که شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02136676088 – 02136845356 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند