چراغ پارکی پلاستیکی

چراغ پارکی پلاستیکی و مشخصات و کاربرد آن

از پر کاربرد ترین نوع چراغ ها میتوان  به چراغ های پارکی و حیاطی اشاره کرد که در انواع مکان های باز و بسته قابلیت استفاده را دارند و بهترین انتخاب برای روشنایی فضاهای سبز خواهند بود که با سبک ها  و شکل های مختلف قابل دسترس می باشند یکی از انواع این چراغ ها ، چراغ پارکی  پلاستیکی می باشد  که شرکت صنایع روشنایی ایران تک  تولید انواع چراغ پارکی و حیاطی پلاستیکی را با مدل های مختلف و کاربرد های مختلف تولید کرده و به دست مشتریان میرساند .

 

مشخصات چراغ پارکی پلاستیکی

 

این چراغ ها در ایران تک با جنس های  پلی کربنات و پلی امید ساخته میشوند تا با مقاومت بالا و کیفیت عالی خود بتوانند در برابر شرایط وتغییرات آب و هوا و دما و  . . . دوام بالایی داشته باشند.

این نوع چراغ ها قابلیت استفاده در هر مکانی را دارند چرا که در ایران تک با مدل ها و کاربرد های مختلف ساخته میشوند تا افراد با توجه نیاز خود چراغ کاربردی خود را انتخاب نمایند  همچنین که تنوع ظاهر هر مدل نیز در این شرکت بالا بوده و مطابق با سلیقه انواع مشتری ها می باشد.

 

چراغ پارکی پلاستیکی

کاربرد چراغهای پلاستیکی

 

چراغ حیاطی و پارکی  پلاستیکی  علاوه بر قابلیت نور دهی درست و با کیفیت زیبایی مکان های مختلف را نیز به همراه دارند  و با حالت تزئینی خود فضا را از آنچه که هست زیباتر نشان میدهند پس  افراد میتوانند با انتخاب شرکت تولید   انواع چراغ ها ایران تک ، کیفیتی عالی با مدل های مختلف هر محصول را برای انتخاب داشته باشند تا بهترین چراغ مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. ایران تک توانسته است  با توجه به کیفیت عالی محصول و هزینه های منصفانه  خود ، رضایت کلیه مشتریان جزئی و کلی خود را دریافت نماید  و بهترین انتخاب برای خرید چراغ های پارکی و حیاطی پلاستیکی می باشد.

چراغ های پارکی

هر آنچه که باید در مورد چراغ پارکی بدانید

چراغ پارکی به چراغ هایی گفته میشود که با سبک و تنوع مختلف در فضا هایی مانند پارک ، محیط خانه ، ویلا ، باغ ، باغچه ، فضای سبز ، کافه های باز ، رستوران های باز استفاده می شوند چراغ پارکی انواع چراغ هایی مانند چراغ باغی ، چراغ خیابانی ، چراغ پارکی ، چراغ دیورای را به خود اختصاص داده است.

 

اگر بخواهیم به مشخصات چراغ ها بپردازیم باید بگوییم که این چراغها به جنس های عالی و آلمینیومی در شرکت های مختلف ساخت صنایع روشنایی ساخته میشوند و پایه های بلندی دارند که با سایز های کوچک ، متوسط و بزرگ و خیلی بزرگ تقسیم بندی خواهند شد که برای محیط های بیرونی بزرگ تر از پایه های بلند و برای محیط های کوچک تر با ارتفاع محدود از پایه های کوتاه و یا متوسط استفاده میشود که این چراغ ها علاوه بر روشنایی محیط به علت ظاهر های زیبا و خاص زیبایی خاص را نیز به فضا خواهند بخشید.

 

خرید چراغ پارکی

 

اگر شما نیز برای زیباتر کردن فضا و روشنایی بخشیدن به محیط های خود مانند حیاط باغ ، خانه ، ویلا ، فضای سبز و . . به چراغ پارکی نیاز دارید باید بدانید که در انتخاب جنس و کیفیت چراغ دقت بالایی را باید داشته باشید از بهترین شرکت های چراغ پارکی میتوان به ساخت صنایع روشنایی ایران تک اشاره کرد که با سالها سابقه در زمینه ساخت چراغ و محصولات روشنایی توانسته است با کیفیت ترین چراغ های پارکی را در سبک های مختلف با شکل های متنوع ارائه دهد.

چراغهای پارکی شرکت ایران تک به طوری مقاوم ساخته شده است که در برابر سرما و گرما مقاوم بوده و میتوان خود را با شرایط آب و هوایی بسیار گرم و بسیار سرد تطبیق دهد و بدون خرابی تا چندین سال دوام و کیفیت خود را حفظ نماید همچنین چراغ های به کاربرده شده بسیار مقاوم می باشند.

 

چراغ پارکی

انواع چراغ پارکی

 

چراغ های پارکی به سبک های مختلف ، سنتی ، مدرن ، کلاسیک ، سلطنتی ساخته میشوند که هر کدام میتواند دارای ظاهر های مختلفی نیز باشند و تنوع آن ها بسیار زیاد خواهد بود که در شرکت ایران تک میتوان با قدرت انتخاب بالا به علت تنوع بالای محصول رو به رو بود که چراغ ها را با رنگ نور های مختلف برای آن ها استفاده کرد.

 

صنایع روشنایی ایران تک

 

شرکت ساخت صنایع روشنایی ایران تک یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصولات روشنایی است که طی سال های دراز و متوالی روشنایی بخش پارک ها، فضاهای سبز ، خیابان ها، حیاط خانه ها و ویلا ها را ساخته و ارائه میدهد که هر کدام تننوع بالای ظاهر را به همراه داشته و قدرت انتخاب برای مشتریان راحتتر می باشد و با راهنمایی دقیق این شرکت میتوانند انتخاب اصولی تری را تجربه نمایند .

این شرکت با در نظر گرفتن هزینه منصتافه محصولات نیز تواسته است رضایت بیشتری را از سوی مشتریان به خود جلب نماید بنابراین شما نیز با انتخاب این شرکت میتوانید بهترین نوع چراغ پارکی را دریافت و در محیط مورد نظر خود استفاده نمایید.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های