چراغ خیابانی

سیر تا پیاز چراغ خیابانی اینجاست

چراغ خیابانی  امکان نورپردازی را ایجاد میکند که در جاده ها ،حیاط های بزرگ ، فضا های باز بزرگ ، حیاط هتل ، ویلا و . . .  تنظیم شده و نصب میگردند.

نور ایجاد شده از طریق چراغ  برای روشنایی بخشی شبانه در این محیط ها می باشد  و سبب امنیت بهتر محیط و استفاده از فضای محیط می باشد و همچنین در خیابان سبب نور بخشی خوب به  وسایل نقلیه و عابران پیاده میشود که امنیت و دقت در  تردد را برای آن ها به همراه دارد.

 

چراغ خیابانی

 

چراغ های خیابانی به طور کل نیازمند توزیع نور مناسب هستند  و نور کافی چراغ باید برای آن ها به همراه باشد  و منبع نور برای آن ها ترجیحا عمر طولانی باید داشته باشند تا در سال های طولانی مورد استفاده قرار گیرند  و بدون نیاز به تعمیر عمر مفید را داشته باشند که برای این اتفاق نیاز به به تهیه چراغ با برند با کیفیت و استاندارد می باشد تا با بدنه ی با کیفیت با جنس خوب و داشتن لامپ های با کیفیت عمر طولانی را داشته باشند که پیشنهاد ما به شما انتخاب چراغ خیابانی شرکت ایران تک می باشد که با سال ها سابقه ی درخشان خود توانسته اند بهترین گزینه برای تهیه چراغ خیابانی با انواع سبک و ظاهر های متنوع باشد.

 

چراغ خیابانی

انواع چراغ خیابانی

 

به طور کلی چراغ ها  باید دارای بازدهی درخشانی بالا باشند و با رندر رنگی خوب و داشتن توانایی شروع عملیات عادی در یک محیط به همراه داشته باشند که با درجه حرارت بسیار پایین تولید انرژی میکند

برای معرفی چراغ های خیابانی با توجه به نظر کارشناسان شرکت صنایع روشنایی ایران تک به برخی ویژگی های چراغ خیابانی میپردازیم.

1 با توجه به ارتفاع چراغ های خیابانی به این صورت تقسیم خواهند شد : چراغ بالا قطب با ارتفاع  (15-40 متر)، چراغ های ستاره متوسط با ارتفاعی (12-15 متر)، چراغ جاده با ارتفاع  (6-12 متر)، چراغ باغی با ارتفاع  (2.5-5 متر )، چراغ های چمن با ارتفاع  (60 تا 80 سانتی متر) که همگی جزء شان می باشند.

 

2، با توجه به مواد قطب لامپ به تقسیم شده است: Q235 با کیفیت بالا چراغ خیابان و فولاد ضد زنگ چراغ خیابان می باشند .

 

3، با توجه به منبع نور خیابانی به چراغ خیابانی LED، نور خیابان نور سدیم، نور خیابان نور، نور خیابان xenon، چراغ خیابان القایی خواهند بود.

 

4.با توجه به ظاهر چراغهای خیابانی ، آنها به فانوس های چینی ،  مگنولیا،  عتیقه،  چشم انداز، چراغهای یک طرفه و چراغهای دو طرف تقسیم می شوند که انتخاب هر کدام بستگی به نوع استفاده از ان ها خواهد داشت .

 

5، با توجه به حالت منبع تغذیه تقسیم شده : چراغ مدار شهر، چراغ خیابان خورشیدی، مناظر فضای مکمل خیابان می باشند.

 

صنایع روشنایی ایران تک

 

کلیه انتخاب این چراغ های معرفی شده  باید با توجه به محیط و محل قرار گیری و نصب چاغ خیابنی باشد و افراد باید به کمک کارشناسان بهترتن انتخاب را برای محیط خود داشته باشند که قطعا صنایع روشنایی ایران تک با ارائه بهترین کیفیت ها میتواند بهترین گزینه ها را برای شما پیشنهاد دهد .

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02136676088 و 02136845356 تماس حاصل کرده تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.