چراغ محوطه ای

بهترین تولید کننده چراغ محوطه ای

نور علاوه بر روشنایی فضا و همچنین زیبایی محیط آن  هم در هنگام  شب توانسته است  فضاها را  به امنیت  نیز در هنگام تاریکی برساند و موجب شود تا از طریق آن تردد ، حمل نقل ، امنیت برای جلوگیری از حضور بیگانه در هر مکان دارای سیستم روشنایی آسان تر شود و زندگی با کیفیت و امنیت بهتری جریان داشته باشد
از این رو در این مطلب سعی داریم انواع چراغ محوطه ای و بهترین تولید کننده آن را به شما عزیزان معرفی کنیم

 

چراغ محوطه ای

 

امروزه منابع تولید نور و روشنایی بسیار متنوع می باشند که چراغ محوطه ایی یکی از این چراغ ها بوده که  در شرکت های صنایع روشنایی ایران تک با سبک ها و مدل های مختلف استفاده خواهند شد.

هر فضا بسته ایی  به نوع محیط آن به یک میزان روشنایی خاص  نیاز دارد که در این خصوص باید انتخاب متناسب با فضای مربوطه انجام گیرد و  این در حالی است که روشنایی هر منبع نور مصنوعی مانند نور چراغ محوطه ایی  اگر به منبع نور طبیعی مانند خورشید و ماه نزدیک تر باشد نوری بهتر را از آن  دریافت میکنیم.

 

چراغ محوطه ای

 انواع چراغ محوطه ای

 

امروزه چراغ های محوطه ای متناسب با  انواع سبک های مختلف و تنوع بالا در هر مدل در شرکت ساخت صنایع روشنایی ایران تک برای انواع محل نصب با  میزان بهره وری نور و زیبایی ساخته شده و عرضه میگردند .  همه افراد  مایل هستند تا چراغ های محوطه ای آن ها علاوه بر دارا بودن نور ایده آل ، نور بخشی بالا و کافی ، المان های شیک ، مدرن و به روز را نیز برای محیط داشته باشد تا بتواند به مکان موردنظر جلوه ای روشن و زیبا ببخشد.

 

 کاربرد چراغ حیاطی

 

چراغ ها محوطه ایی به دلیل اینکه با انواع سبک و ظاهر مختلف در شرکت شیک سازان تولید میشون میتوانند در فضا هایی مانند حیاط ، پارک ، باغ و باغچه مورداستفاده قرار گیرد .

جنس استفاده شده برای چراغ های محوطه ایی در این شرکت به طور معمول  از متریال فلزی مانند آلومینیوم و آهن برای پایه و مواد پلاستیکی مانند پلی کربنات و پلی اکرولیک برای حباب  در چراغ های محوطه ایی استفاده میشوند..

برای چراغ های محوطه ای  از پایه هایی  استفاده میشوند که هرکدام از آن ها دارای ارتفاع متفاوت کوتاه، متوسط و بلند هستند و هر کدام متناسب با فضای خاص مورد استفاده قرار میگیرند . چراغ های محوطه ایی که پایه های کوتاه دارند به عنوان چراغ های باغچه ایی معروف بوده و معمولا در باغچه و حیاط خانه ها کاربرد دارند و چراغ های محوطه ای دارای پایه بلند در باغ ها ، ویلا ها ، تالار ها و هتل ها مورد  استفاده می بشاند که  به چراغ های پارکی و باغی معروف  هستند.

 

شرکت صنایع روشنایی ایران تک مفتخرست تا کلیه این چاغ های محوطه ایی را با کیفیتی عالی و هزینه ایی متناسب در اختیار افراد و. مشتریان خود قرار دهد که شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02136676088 – 02136845356 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

چراغ حیاطی

قبل از خرید چراغ حیاطی این مطلب را بخوانید

اگر شما نیز به دنبال خرید برای چراغ حیاطی هستید  توصیه میکنیم تا با مطالعه این مقاله به نکاتی در رابطه با چراغ حیاطی دسترسی پیدا کنید تا از  این طریق انتخاب بهتری را برای خرید چراغ داشته باشید.

 

چراغ حیاطی چیست؟

 

چراغ حیاطی به نوعی از چراغ ها گفته می شود که در پارک ها ، فضای سبز ، محیط خانه ، ویلا ، محیط های خیابانی  ، حیاط  هتل و فضا های این چنینی نصب می شود. چراغ هاانواع  مختلف چراغ ها را به خود اختصاص میدهند به طوری که چراغ  پارکی ، چراغ باغی ، چراغ خیابانی و حتی چراغ دیواری نیز از خانواده  حیاطی می باشند و هر کدام دارای سبک های مختلف ، ظاهر های متنوع با کاربردی مختلف خواهند بود .

از مشخصات چراغ حیاطی باید به این نکته پرداخت که این نوع چراغ ها بر روی پایه نصب می شون. , و سپس بر فضا مورد استفاده قرار خواهند گرفت و پایه آن ها از لحاظ قطر و ارتفاق مختلف خواهند بود که هر کدام با توجه به نوع فضایی خاص کاربرد داشته و انتخاب میشوند.

 

چراغ حیاطی ایران تک

 

 مشخصات چراغ حیاطی

 

نکته ایی که وجود دار چراغ های حاطی دارای کیفیت بالایی هستند و  بهترین راه برای محافظت از لامپ ها و روشنایی بخشیدن به محیط های بیرونی مثل پارک ها، باغ ها، ویلا، حیاط خانه، سایر محیط های ساختمانی استفاده از  انواع چراغ خیابانی می باشد.  که با انتخاب برندی بهتر از چراغ حیاطی می توان عمر بالای محصول ، زیبایی و سبک خاص محصول و بدون نیاز به تعمیرات آن ها را شاهد بود که برای این اتفاق باید شرکت ساخت محصول استاندارد و حرفه ایی باشد ، شرکت ساخت صنایع روشنایی ایران تک با سالها سابقه در زمینه ساخت محصولات روشنایی میتواند بهترین انتخاب باشد را که بدنه چراغ ها از بهترین نوع المینیوم و سبک های مختلف چراغ با ظاهر های متنوع را داشته که میتوانند در برابر هر آب و هوایی مقاوم و عمر طولانی را داشته باشند .

چراغ های حیاطی معمولا دارای پایه های بلند ، کوتاه و متوسط هستند که با توجه به نوع فضا میتوانید آن ها را انتخاب و استفاده نمایید و آن ها میتوانند علاو بر روشنایی بخشیدن و ایجاد امنیت ، زیبایی خاص به فضای سبز به محوطه مورد نظر شما ببخشند.

 

صنایع روشنایی ایران تک

 

شرکت ایران تک چراغ های حیاطی را  معمولا از جنس عالی و بدنه آلومینیومی  می سازد تا محصول کیفیت بهتری را داشته باشند  تا در برابر گرما و سرما از لامپ ها به خوبی محافظت کنند و در برابر شرایط آب و هوایی بد  نیز بتوانند کیفیت خود را حفظ نمایند

چراغ ها را میتوان در فضا های مختلف فضای سبک مورد استفاده قرار داد پس بسیار مورد نیاز خواهند بود و افراد برای خرید آن ها نیازمند محصولی با کیفیت می باشند که با انتخاب شرکت ایران تک میتوانند انواع چراغ های حیاطی کلاسیک و مدرن را با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های02136676088 و  02136845356 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند